ANKAFLOOR ZEMİN SİSTEMLERİ ZEMİN DAİR NE VARSA

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Uygulamaları 

Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle güçlendirilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Sağlıklı bir uygulama için zeminin sıfır asfalt olması önemlidir.Komple olarak kortun zeminden tasarlanıp proje halinde sizlere teslimatını içermektedir. Akrilik zemin katmanları aşağıda belirtilen sıra ile uygulanmaktadır. 

1 – Primer 

2 – Resurfacer 

3 – Cushion Tabakası (3 Kat)

 4 – Renk Katmanı 

5 – Çizgi BoyasıTeknik Özellikleri

Akrilik Zemin kaplaması

Akrilik zemin kaplaması 

Akrilik Zemin Kaplama Firmamız Kauçuk Zemin Kaplama, Spor Saha Kaplamaları , Oyun Grupları Zemin Kaplamaları, İnşaat Zemin KaplamalarıÜretimi ve Uygulamasıyapmaktadır. Detaylı bilgi için ulaşınız… 

Akrilik esaslı sistemler; hafif ve orta araç trafiğinin olduğu fabrikalar, depolar, otoparklar, garajlar vb. mahallerde ve UV’ye açık ortamlarda, yüksek yapışma gücü, nem toleransı, optimum elastisite ve aşınma dayanımı ile tercih edilen kaplama sistemleridir. Sahip oldukları yüksek UV dayanımı sayesinde sararma, tebeşirlenme gibi, diğer kaplama türlerinde yaşanan olumsuzluklar meydana gelmez. Asitlere karşı orta düzeyde direnç göstermekle birlikte özellikle alkali ortamlarda max. kimyasal dayanım performansı sergiler. İklim ve ısısal koşullardan bağımsız kuruma kabiliyetleri ile diğer kaplama türlerinden farklılaşırlar. 

 Açık Spor Alanları Zemin Kaplama Çeşitleri : 

Akrilik Zemin Kaplaması

 Cushıon Akrilik Zemin Kaplaması 

Tartan Üstü Akrilik Zemin Kaplama 

 

 Malzemelerimizin Tümü FIBA ve IHF onaylarına sahiptır.

1. Akrilik Zemin Kaplaması: Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir. Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 – 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boya’dan oluşmaktadır. Açık ve kapalı alan tüm zeminler için çok amaçlı olarak geliştirilmiştir. Ticari ve Endüstriyel zeminler Bisiklet yolları Helikopter pistleri Site içi yürüyüş yolları Otoparklar Kaldırımlar Kaydırmazlık istenen tüm alanlarda Asfaltın yağlara ve bozulmaya karşı korunmasında Betonun yağlara ve tozumaya karşı korunmasında SUPERSOFT W.S.Supersoft sistemi sağlıklı ayak hareketi ve mükemmel top zıplamayı sunan özellığıyle geleneksel bilinen sentetik tenis kortu zemin kaplamasıdır. Bu kortlar bakım gerektirmemekte, suya ve hava koşullarına dirençlidır. Supersoft W.S. sistemi Supersoft sisteminin konsantre versiyonudur. Bu sistemde kuartz kumu uygulamadan önce gerekli miktarda karıştırılarak kullanılmaktadır. (I.T.F. onaylı – Kategori 2) 

2. Cushion Akrilik Zemin Kaplama Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 – 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu – cushion – yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kat boya’dan oluşmaktadır. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilmiş Tenis Kortları • Basketbol sahaları • Voleybol/Hentbol sahaları • Çok amaçlı spor sahaları • Skating Roller Pistleri • Atletizm pistleri • Bowling ve Bocce sahaları • Anti-shock çocuk oyun alanları 

3. Tartan Üstü Akrilik Zemin Kaplama ÇOK AMAÇLI SPOR SAHA ZEMIN KAPLAMASI Tartanüstü Akrilik Kaplama özellikle tenis kortları zeminleri için geliştirilmiş, Usta tenisçilerin tercihi Master kortların vazgeçilmez zemin kaplamasıdır. saha içersinde topun mükemmel olarak kontrolünü sağlayan kauçuk tabanlı akrilik esaslı esnek zemin kaplamalarıdır. Açık havada oynanan tüm spor oyunları için uygundur. Malzemeler: Aderans sağlayan self-levelling akrilik astar, üzerine siyah granüle kauçukların poliüretan bağlayıcılar ile karıştırılarak özel finişerle zemine yerleştirilmesi ve üzerine akrilik kaplama ve üzerine son kat akrilik boya yapılmasından ibarettir. Zemin: Düzgün şaplanmış beton veya asfalt yüzey. Toplam Derinlik: 7 mm kalınlığında tartan tabaka+ 2 mm akrilik kaplama yapılması. Renk: Muhtelif Bileşim: Gözeneksiz . 

 

BISIKLET PARKURLARI ZEMİN KAPLAMASI: COLORSINT Yoğun trafiğe rağmen, gün geçtikçe bisikletlerin yerleşim alanlarında daha rahat hareket edebilmeleri için bisiklet parkurları yapılmaktadır. Bisiklet kullanıcılarının güvenliği için bu parkurlar mutlaka doğru bir şekilde belirtilmelidir. Colorsint sistemi; bisiklet parkurlarının, park alanlarının, otobüs ve taksi alanlarının renkli olarak belirtilmesinde ve asfaltın korunması için tartışmasız en ideal çözümlerin aşınmaya, hava koşullarına, yakıta ve yağa yüksek derecede dayanıklıdır. akrilik zemin kaplaması akrilik zemin kaplaması akrilik tenis kortu akrilik tenis kortu akrilik zemin kaplaması akrilik zemin kaplaması akrilik zemin kaplaması akrilik zemin kaplaması akrilik zemin kaplaması akrilik zemin kaplaması akrilik zemin kaplaması akrilik zemin kaplaması akrilik zemin kaplaması akrilik zemin kaplaması

Referanslarımız

HOBİ BAHÇESİ URLA 300 M2
PEKER İNŞAAT AYDIN 450 M2
KAYNAKLAR BASKETBOL SAHA İ İZMİR 200 M2
UĞUR OKULLARI İZMİR 200 M2

Kaliteli ve Uygun Fiyatlara Zemin Hizmeti

%100
KALİTE

Teklif Al

+90 546 584 32 39

Ege'de Kalite ve Estetiğin Adı: ANKAFLOOR Zemin Sistemleri ! Akrilik Zemin, Karo Halı, Çim Halı, PVC Yer Döşemeleri ve Yükseltilmiş Zeminlerde Fiyatlarla Konfor Buluşuyor!

Sizi Arayalım

ANKAFLOOR ZEMİN SİSTEMLERİ

Profesyonel Ekip Çalışması ve Kaliteli Ürünler

ANKAFLOOR ZEMİN KAPLAMA HİZMETLERİ, sektörde lider konumunu güçlü profesyonel ekibi ve üstün kaliteli ürünleriyle sağlamış bir firmadır. Estetik anlayışını teknik mükemmeliyetle birleştirerek müşterilerine çığır açan zemin kaplama çözümleri sunar. Her detayda özelleştirilmiş hizmet anlayışı ve dayanıklı ürünleriyle ANKAFLOOR, mekanlarınıza prestij ve kalite katmayı hedefler. Sizin için sadece bir zemin kaplama değil, bir yaşam tarzı ve marka deneyimi yaratır.

Sizi Arayalım

Bize Bilgilerinizi Bırakın