ANKAFLOOR ZEMİN SİSTEMLERİ ZEMİN DAİR NE VARSA

Üstün Zemin Kaplama Hizmetleri

ANKAFLOOR zemin kaplama alanında üstün deneyimleri ve profesyonel kadrosuyla size en ekonomik ve dayanıklı zemin kaplama hizmeti sunar

Heterojen PVC Zemin Kaplama

Heterojen PVC Zemin Kaplama

Günümüzde, mekan tasarımı ve dekorasyonunda estetik görünüm ile dayanıklılık arasında mükemmel bir denge sağlamak önemlidir. İşte tam bu noktada, AnkaFloor firmasının Heterojen PVC Zemin Kaplamaları devreye giriyor.

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle güçlendirilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Sağlıklı bir uygulama için zeminin sıfır asfalt olması önemlidir.Komple olarak kortun zeminden tasarlanıp proje halinde sizlere teslimatını içermektedir. Akrilik zemin katmanları aşağıda belirtilen sıra ile uygulanmaktadır. 

Spor Pvc Zemin Kaplama

Spor Pvc Zemin Kaplama

Spor, sağlıklı yaşamın temel taşlarından biridir ve bu sebeple spor alanlarının tasarımında kaliteli zemin kaplamaları hayati öneme sahiptir. AnkaFloor firmasının öncü ürünlerinden biri olan Spor PVC Zemin Kaplamaları, dayanıklılığı, performansı ve estetiği bir araya getirerek spor alanlarınızı mükemmelleştiriyor.

Fitness Zemin Kaplama

Fitness Zemin Kaplama

ANKAFLOOR Fitness Zemin Kaplamaları, yoğun antrenmanlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Aşınmaya karşı direnç gösterir ve uzun ömürlüdür, bu da fitness salonları için ideal bir seçenek sunar.

Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama

Koruyucu özelliği, esnekliği ve darbe emiciliği sayesinde düşme veya darbe sonucu olabilecek yaralanmaları önlemesi nedeniyle özellikle çocuk oyun alanları için seçilebilecek en iyi malzemedir. Kuma oranla çok daha hijyenik ve sağlıklıdır. 

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan Zemin Kaplama

Poliüretan Zemin Uygulamaları genellikle Basketbol, Tenis, Güreş, Voleybol, Hentbol saha zeminleri, Stok alanları, Depolar, Soğuk hava depoları, Fabrika zeminleri, Hastane, Laboratuvar, Sterilizasyon odaları, Süpermarketler, Ofisler, Showroomlar, Garaj ve Otoparklarda kullanılır.İçeriğini kauçuk dolgu,mat boya,poliüretan oluşturmaktadır. Poliüretan Kaplamaların Avantajları · Püskürtme ya da hazır halde yere serilme şeklinde kaplanabilir ·

EPDM Dökme Kauçuk Zemin Kaplama

EPDM Dökme Kauçuk Zemin Kaplama

1- EPDM Dökme Kauçuk zemin kaplaması beton zeminin düzgün şekilde temizlenmesinin ardından uygulama aşamasına geçilir. Temizlenen yüzeye bir kat primer(astar) uygulaması yapılır. Bu uygulama, beton zeminle üst katman da atılan sbr kauçuk ürününün birbirine sıkıca bağlanmasını sağlar

Karo Halı Zemin Kaplama

Karo Halı Zemin Kaplama

Karo Halı, 50x50 ve 25x100 vb kare ölçülere sahip polyamid ve polipropilen gibi iplik cinsleri ile üretimi yapılan, farklı dizilim şekilleri ile halı zemin oluşturmaya olanak sağlayan ticari tip halı çeşididir. Taban ile iplik kısmı olmak üzere iki farklı yapıdan oluşmaktadır.

Çim Halı Zemin Kaplama

Çim Halı Zemin Kaplama

Halı sahalar, profesyonel suni çim sahalar, açık halı sahalar ve kapalı halı sahalar olarak çeşitlere ayrılır. Profesyonel suni çim halı sahaları futbol maçları için kullanılırken, açık halı sahalar ticari nedenlerle kullanılır.

Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş Döşeme

İzmir'de inşaat sektöründe yükselen bir trend haline gelen yükseltilmiş döşeme ihtiyaçları, ANKAFLOOR firmasının profesyonel yaklaşımı ve kaliteli hizmetleri ile buluşuyor. ANKAFLOOR, İzmir'de yükseltilmiş döşeme alanında lider bir konumda olup, estetik tasarımları, dayanıklı malzemeleri ve uzman ekibi ile projelerinize değer katıyor.

Suni Çim Halı Kaplama Hizmet İle Bahçenize Renk Katın

Randevu Alın

Zemin çözümleriniz için profesyonel hizmetlerimizden yararlanın

Hoş geldiniz. Burada, döşeme hizmetleriniz hakkında en sık aldığımız soruların bazılarının yanıtlarını bulabilirsiniz.

İletişime Geçelim
+90 546 584 32 39
Zemin Kaplama Rezervasyonu Alın

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Müşteri memnuniyeti en ön planda tutarak yıllardır portföyümüzü genişletiyoruz.